USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Kargo şirketinden Anneler Günü’ne özel indirim

Yurtiçi Kargo, Anneler Gününe özel indirim kampanyası düzenlediğini resmi hesaplarından duyurdu. 5-15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya kapsamında şirket, Anneler Günü sebebiyle bireysel gönderileri indirimli taşıyacak.

Kargo şirketinden Anneler Günü’ne özel indirim
06-05-2022 13:45
Google News

Yurtiçi Kargo, genel ve yerel kampanyalarının yanı sıra özel günlerde de sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen müşterileri için indirim kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 5-15 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak olan ‘Anneler Günü Kampanyası'nı başlatan kargo şirketi, tüm bireysel gönderilerde; standart taşıma, adres alım ve adrese teslim hizmet bedelleri üzerinden tüm müşterilerini yüzde 25 indirimden faydalandırıyor.

Yapılan açıklamaya göre kargo şirketi, kampanya kapsamında tüm bireysel gönderilerde yüzde 25 indirim sunacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Anneler Günü Kampanyası'ndan yararlanmak istediklerini söylemeleri yeterli olacak.

Anneler Günü Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye, şirketin internet sitesi ve çağrı merkezinden ulaşıldığı belirtildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?