USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Diyarbakır’da 82 gün küvezde kalan üçüz bebek taburcu edildi

Diyarbakır'da erken doğum nedeniyle 82 gün küvezde kalan üçüz bebek sağlık bir şekilde taburcu edildi. Üçüz bebeklere çeşitli hediyeler takdim eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar olmalarını Rabbim

Diyarbakır’da 82 gün küvezde kalan üçüz bebek taburcu edildi
20-12-2022 16:48
Google News

Diyarbakır'da erken doğum nedeniyle 82 gün küvezde kalan üçüz bebek sağlık bir şekilde taburcu edildi. Üçüz bebeklere çeşitli hediyeler takdim eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar olmalarını Rabbimden diliyorum” dedi.


Bağlar ilçesine bağlı Mevlana Halit Mahallesinde ikamet eden Mehmet Nesim Sancar ve Ayşe Sancar çifti, erkek doğumla dünyaya gelen üçüz bebeklerle evlat sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı. Yusuf, Yekta ve Veli Ayaz ismi verilen üçüzler, 82 gün küvezde kaldıktan sonra sağlıklı bir şekilde eve getirildi.


Üçüz bebeklerin ailesini ziyaret eden Beyoğlu, anne ve babayı tebrik ederek içerisinde bebekler için temel ihtiyaç ürünlerinin olduğu çantaları hediye etti. Ailenin mutluluğunu paylaşan Beyoğlu, "Evlat, yüce Rabbimizin anne ve babalara hediyedir. Tarif edilemez duygular yaşadığınızı biliyorum. Rabbim bu vesileyle yuvanızın huzurunu ve bereketini artırsın, vatanımıza ve milletimize hayırlı evlatlar olmalarını nasip etsin inşallah" diye konuştu.


Sancar ailesi anlamlı ziyaretten duydukları mutluluğu dile getirerek Beyoğlu'na teşekkür etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?