USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Gaziantep'te parti binası açılışında konuştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Türkiye'nin bütün renklerini, bütün kesimlerini kucaklamaya hazırız. Kimse bizden ayrımcılık, kutuplaştırma beklemesin." dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Gaziantep'te parti binası açılışında konuştu
10-12-2022 14:44
10-12-2022 14:49
Google News

Salıcı, CHP Gaziantep İl Başkanlığı binasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, amaçlarının Türkiye'nin ortak akılla yönetilmesi olduğunu söyledi.

Seçim sürecine kısa bir vaktin kaldığını belirten Salıcı, şöyle devam etti:

"6'lı masanın belirleyeceği kişiyi Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı yapmak ve parlamentoda çoğunluğu sağlayıp Türkiye'nin makus tarihini değiştirmek hepimizin boynunun borcudur. Bu mücadeleyi hep beraber vereceğiz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bu mücadelenin öncüsüdür. Bu mücadeleyi 6'lı masayla beraber veren liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde mücadeleyi tamamına erdirmeye varız."

Sadece partileri için değil Türkiye ve Türkiye'nin geleceği için mücadele ettiklerini dile getiren Salıcı, şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'nin bütün renklerini, bütün kesimlerini kucaklamaya hazırız. Kimse bizden ayrımcılık, kutuplaştırma beklemesin. Kimse bizden toplumun bir kesimini hakir görüp başka bir kesimini torpilli hale getirecek işler beklemesin. Biz 72 milleti aynı gözle gören insanlarız. Böyle bir dünya görüşüne sahibiz. Yapacağımız şeyler de bu dünya görüşünün sonucu olan işler olacak."

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar da yeni binanın hayırlı olmasını temenni etti.

Konuşmaların ardından parti binasının açılışı gerçekleştirildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?