USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Başkan Güngör, 'Spor kültürünü daha da yaygınlaştıracağız'

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nün playoff öncesi hazırlık maçını takip eden Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Şehrimizde spor kültürünün daha da yaygınlaşması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz' dedi.

Başkan Güngör, 'Spor kültürünü daha da yaygınlaştıracağız'
02-04-2022 12:33
Google News

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nün playoff öncesi hazırlık maçını takip eden Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Şehrimizde spor kültürünün daha da yaygınlaşması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 1. Amatör kümede mücadele eden Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü'nün playofflar öncesi hazırlık karşılaşmasını izledi.Teknik heyet ve futbolcularla sohbet eden Başkan Güngör'e forma hediye edildi.

Sporu her zaman desteklediklerini anımsatan Başkan Güngör, "Her zaman ifade ettiğimiz gibi Büyükşehir Belediyesi olarak spor ve sporcunun yanında olmaya gayret ediyoruz. Bu süreçte gerek Kahramanmaraşspor'umuza gerek diğer takımlarımıza, branş farkı gözetmeksizin desteklerimiz oldu. Bu yıl için de hayata geçirdiğimiz destek çalışmamızı açıklamıştık. Amatör Spor Kulüplerimize 1milyon liralık destek sağlıyoruz. Bugün de Gençlik ve Spor Kulübümüzün hazırlık karşılaşmasını izledik. Takımımız playoffları garantiledi. Hedef bir üst lig. Teknik heyetimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. - KAHRAMANMARAŞ Başkan Güngör, Spor kültürünü daha da yaygınlaştıracağız Başkan Güngör, Spor kültürünü daha da yaygınlaştıracağız

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?