USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Alparslan Büyük Selçuklu tutkunlarını şaşırtacak gelişme! Kimsenin beklemediği isim gidiyor

Gel Dese Aşk, Sen Anlat Karadeniz, Aşk Zamanı, Bandırma Füze Kulübü, Panzehir gibi projelerde ekran önüne çıkan Öykü Gürman’dan hüsran yaşatacak haber geldi. Alparslan Büyük Selçuklu’da üstlendiği ‘Öke Hatun’ karakteriyle izleyenlerin beğenisini kazanan

Alparslan Büyük Selçuklu tutkunlarını şaşırtacak gelişme! Kimsenin beklemediği isim gidiyor
18-01-2023 09:33
Google News

2018 – 2019 yılları arasında ATV’de yayına giren Sinegraf imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisiyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan ve adı şimdilerde Alparslan Büyük Selçuklu’yla anılan Öykü Gürman’dan beklenmedik haber geldi.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un, senaristliğini Ayşe Bengi ile Rahşan Çiğdem İnan’ın yaptığı Gel Dese Aşk dizisinde oynadığı ‘Sitare Pusat’ karakteriyle ilgi odağına oturan Öykü Gürman, Alparslan Büyük Selçuklu’dan ayrılıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu’da İbrahim Yınal’ın eşi ‘Öke Hatun’ karakteriyle izleyenlerden tam not almayı başaran Öykü Gürman’ın macerasının biteceği açıklandı. Öykü Gürman'ın yanı sıra Umut Karadağ, Uygar Özçelik, Erdinç Gülener’in ardından Barış Bağcı ve Devrim Saltoğlu da sevilen diziyle yollarını ayırmıştı.

Alparslan Büyük Selçuklu’ya veda eden Öykü Gürman daha önce Bandırma Füze Kulübü’nde ‘Nurgül’, Aşk Zamanı’nda ‘Leyla Korkmaz’, Panzehir’de ‘Zeynep’ ve Urfalıyam Ezelden’de ‘Ceylan Akın’ karakterini üstlenmişti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?