Bu haber 39462 kez okundu.

Burnaz Plajı Gazianteplileri bekliyor

Kısa bir süre önce hizmete açılan Burnaz Plaj tesisleri ile ilgili Mega Haber'e konuşan Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu,  plajla ilgili detayları anlattı.

"GAZİANTEPLİLERİN BİZİM İÇİN AYRI BİR YERİ VAR"

Başkan Elmasoğlu, Gazianteplilerin  kendileri için ayrı bir yeri olduğunu  söyledi. Gazianteplileri misafir etmek  üzere beklediklerini ifade eden Elmasoğlu, "Tesislerimizde gerekli her türlü hizmetimiz ve yeme içme ürünümüz var. Misafirlerimiz asla bu konularda sıkıntı  yaşamayacaklardır. Ayrıca plajımız gece saat 11'e kadar  açıktır. Aile olarak gelmek isteyenler için  de aile  yerlerimiz var" dedi.

"KUMU ÇOK AZ PLAJDA MEVCUT"

Hatay'da olup da Gaziantep'e en yakın olan  plajın Burnaz Plajı olduğunu belirten  Başkan Ökkeş Elmasoğlu, "Plajımızın olduğu konumda  deniz çok sığ. Kumu Türkiye'deki çok az plajda mevcut. Plaja gelen misafilerimiz sunulan hizmetlerin yanında kumun da farklı ve daha  iyi olduğunu belirtiyorlar" diye konuştu.

AÇILIŞI YAPILMIŞTI

Hatay'ın Erzin ilçesine Belediye, Valilik  ve DOĞAKA işbirliğiyle kazandırılan Burnaz  Plajı tesisleri geçtiğimiz günlerde  düzenlenen törenle hizmete açılmıştı.

Törende konuşan Başkan Ökkeş Elmasoğlu, Burnaz sahilinin Erzin’de yetişen her  insanın çocukluğunun geçtiği belirterek 6  km  uzunluğundaki Türkiye’nin ve bölgenin en  önemli kumsallarından biri olduğunu, bu  tesisle başta ilçe halkı olmak üzere çevre  il ve  ilçelerinin güzel bir plaj tesisine kavuştuğunu söylemişti.

Başkan Elmasoğlu, mangal yapmak isteyenlerle ilgili mangal için plajda olmasa da gerekli koşulların oluşturulabileceğini söyledi. 

Elmasoğlu ayrıca plaja girişte verilen hizmetlerden ve çalışanlardan ötürü 10 TL alındığını da sözlerine ekledi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep burnaz plajı hatay erzin Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.