Bu haber 97328 kez okundu.

Koronaya yakalanan aile, gece yarısı Valiliğin önüne gitti

İddiaya göre, Adem E. isimli bir vatandaş, 3’ü yetişkin, 5’i çocuk toplam 8 kişilik ailesinde koronavirüs belirtilerinin olduğunu fark etmesi üzerine ambulans çağırdı ve aile olarak hastaneye giderek test yaptırdılar. Daha sonra test sonuçları pozitif çıkan aile, gece saatlerinde hastaneye gitmek istedi. Beraberlerinde 2 aylık, 6 yaşında, 8 yaşında olan ve kendilerinde de Covid-19 çıkan çocukları da alan aile, test ve tedavi işlemleri için Gaziantep’teki özel ve pandemi hastanelerinin yolunu tuttu.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Aile yakını Cengiz İşbilir, ailenin pandemi ve özel olmak üzere birçok hastaneye gittiğini fakat hiçbirinin kabul etmediğini söyledi. İşbilir’in aktardıklarına göre, aile son çareyi Gaziantep Valiliğinin önüne gitmekte buldu. Burada biraz bekleyen aile için daha sonra ambulans geldi. Ambulansla Gaziantep Özel Sevgi Hastanesine kaldırılan aile fertleri burada tedavi altına alındı.

ÖKSÜRÜK, NEFES DARLIĞI BELİRTİLERİ VARMIŞ

Aile bireylerinden Betül E. de sosyal medya hesabından olaya ilişkin açıklama yaptı. Betül E., “Bütün ailemin Covid-19 testleri pozitif ve akşam 22.00’de ambulansla alınıp hiçbir hastanede yer olmadığı için kabul edilmediler. 3 yetişkin 5 çocuğun  ateşleri 37,5 . Öksürük, nefes darlığı olmasına rağmen pandemi ve özel hastanelerin hiçbiri kabul etmedi” ifadelerini paylaştı.


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Gaziantep koronavirüs gaziantep valiliği


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.