Bu haber 32189 kez okundu.

Gaziantep'i sinek ve haşere bastı!

Gaziantep’te havaların aniden ısınmasıyla birçok mahalleyi sinek ve haşereler bastı. Evlere de akın eden sinek ve haşereler, vatandaşlara zorluk çıkarıyor. Cam-kapı açamaz duruma gelen vatandaşlar, evlerinin içerisine dolan sineklerle baş etmeye çalışıyor. 

İLAÇLAMA YAPILMASI TALEBİ

Sineklerden rahatsız olan vatandaşlar, sabaha kadar uyuyamadıklarını dile getirirken, toplu halde evlere ve araçların üzerine dolan sineklerden rahatsız olan vatandaşlar yetkililerden ilaçlama yapılmasını talep ediyor.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıktığı Gaziantep’te sivrisinek ve haşereler vatandaşları rahatsız etmeye devam ediyor. Bazı bölgelerde sivrisinek ve haşerelerden geçilmezken, vatandaşlar bu durumdan duydukları rahatsızlığı sosyal medyada da paylaşarak seslerini duyurmaya çalıştı.

ŞAHİN: TÜM ŞEHİRDE İLAÇLAMA ÇALIŞMASI BAŞLATTIK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin sosyal medya hesabından bu durum üzerine ekiplerin organize olduğunu duyurdu. Şahin, “Ekiplerimiz hemen organize oldu. Tüm şehirde ilaçlama çalışması başlattık. Ben de gidip bizzat çalışmaların kısa bölümüne katıldım. Tüm şehri ilaçlayacak arkadaşlarımız” ifadelerini kullandı.

Tacettin Boran


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Gaziantep


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.