Reklam
Reklam
Reklam

Gaziantep suya doyacak

27. Dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Sözcüsü Mehmet Sait Kirazoğlu DSİ Genel Müdür V. Kaya Yıldız ile görüştü

Gaziantep suya doyacak
21 Kasım 2020 - 19:57 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 20:19
Reklam

Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, 2021’in ”Su ve Sulama Yatırımlarında Hamle Yılı" olması kapsamında DSİ Genel Müdür V. Kaya Yıldız ile görüştü.

Gaziantep çiftçisi suyla buluşacak

Yapılan görüşmede, Gaziantep için baraj,gölet ve sulama projelerinde yeni dönem yatırımlarını değerlendirildi.

Araban, Yavuzeli, İslahiye, Nurdağı, Kargamış ve Nizip çiftçisini suyla buluşturacak Çetintepe, Kılavuzlu, Barak ve diğer projelerin 2021-2023 döneminde tamamlanması için çalışılacak.
 

Yavuzeli Merzimen su kanalları ihalesi Aralık 2020’de yapılacak

 

DSİ Genel Müdürü V. Kaya Yıldız Yavuzeli Merzimen su kanallarının (20-25 km) yenilenmesi ve regülatör bakımı ihalesinin de Aralık 2020’de yapılacağını dile getirdi.

Kirazoğlu resmi twiiter hesabından, ''@TCTarim Bakanı Sn @bekirpakdemirli,  2021’in ”Su ve Sulama Yatırımlarında Hamle Yılı" ilan edildiğini ifade etmiştir. Bu kapsamda DSİ Genel Müdürü Sn @kayayildiz28 ile yaptığımız görüşmede,

Gaziantep baraj,gölet ve sulama projelerinde yeni dönem yatırımlarını değerlendirdik. #Araban, #Yavuzeli, #İslahiye, #Nurdağı, #Kargamış ve #Nizip çiftçisini suyla buluşturacak #Çetintepe, #Kılavuzlu, #Barak ve diğer projelerin 2021-2023 döneminde tamamlanması için çalışacağız.

Yavuzeli Merzimen su kanallarının (20-25 km) yenilenmesi ve regülatör bakımı ihalesinin de Aralık 2020’de yapılacağı müjdesini veren Sn Genel Müdürümüze ve ekibine destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim..'' paylaşımında bulundu.

 


Bu haber 867 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum