Reklam
Reklam
Reklam

"Enerjisa Gaziantep'i terketsin!.."

Dört aydır işyeri kapalı bir abonesine 3 bin TL elektrik faturası çıkaran, yapılan itirazı 10 gündür sonuçlandırmayan Enerjisa’na tepkiler çığ gibi büyüyor.

"Enerjisa Gaziantep'i terketsin!.."
20 Ocak 2021 - 23:48
Reklam

Gaziantep Büyükşehir ve Şehitkamil Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Beyhan Külekçi, sosyal medya hesabından bir elektrik faturasını paylaşarak kapalı olan işyerine gelen ödeme emrine isyan etti.
CHP’li Meclis Üyesi Külekçi, yaptığı paylaşımda, Enerjisa’nın Gaziantep’i terketmesini isteyerek, dört aydır kapalı olan işyerine gelen faturayı paylaşarak tepkisini dile getirdi.
Yağan karda yıkılan ağaçların altında Enerjisa’nın kaldığını, 10 gündür yaptıkları itirazın sonuçlandırılmadığını kaydeden Külekçi, paylaşımında şunları dile getirdi;

“Dört aydır KAPALI işyerine
3.000 ₺ fatura çıkaran,
itiraza rağmen 10 GÜNDÜR
sonuçlandıramayan bir yönetim biçimi derhal bu şehri TERKETSİN !!!
Yıkılan ağaçların altında
SİZ kaldınız.”

Enerjisa hakkında suç duyurusu-
Gaziantep’te yapam kar sonrası kesilen elektriği vermede geçilen Enerjisa ile ilgili Av. Bektaş Şarklı ve Av.Önder Alkurt Cumhuriyet Başsavcılığı’na Suç duyurusunda bulundu.
Bu haber 23999 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
  • ZEKİ ARIK
    6 ay önce
    Enerjisa'da yolsuzluk,rüşvet ve evrakta sahtecilik var bunlar ile ilgili elimde deliller var yalansa hukuki işlem başlatsınlar..Güler SABANCI 2013 yılında yolsuzluk iddaalarını endişe ,ile izliyoruz demişti demek ki hala izliyorlar.ENERJİSA Avukatları Enerjisa'nın haklarını savunacağı yerde sahtekarların köpekliğini yapmakta