Reklam
Reklam
Reklam

Dijital Dünya Çalıştayı'na Gaziantep Baklavası

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın desteklediği, Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği, Dijştal Dünya Çalıştayı, Cumhurbaşkanlığı’nın İstanbul’daki Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlendi. Çalıştayda dijitalleşmenin toplumsal yapıyı etkilemesi ve bilgi akışının düzenlenmesi konularınına değinildi.

Dijital Dünya Çalıştayı'na Gaziantep Baklavası
06 Mart 2021 - 21:27 - Güncelleme: 06 Mart 2021 - 21:29
Reklam

Prof. Dr. Fahrettin Altun Dijital Dünya'yı Değerlendirdi-
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, özellikle yurt dışı kaynaklı dezenformasyonu "milli güvenlik sorunu" olarak gördüklerini, buna karşı gerekli tedbirleri almaya çalıştıklarını belirterek, "Bu konuda da son derece kararlıyız. İletişim Başkanlığı olarak bu konuda savunmacı ve pasif değil, agresif ve proaktif bir yaklaşım benimsiyoruz." dedi. 
Mega Haber’de çalıştaya katıldı-
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının destekleriyle Anadolu Yayıncılar Derneğince, Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen çalıştaya Gaziantep Mega Medya  Grubu Genel Koordinatörü Arif Kurt’ta katıldı.
Prof. Dr. Fahrettin Altun’a Gaziantep Baklavası-
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın destekleriyle Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği,Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yapılan çalıştaya 50’nin üzerinde ilden 100’e yakın yayıncı katıldı. Ünlü gazetecilerin panalist olarak yer aldığı Çalıltaya katılan Gaziantep Mega Medya Grubu Genel Koordinatörü Arif Kurt, çalıştay sonrası Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun’u Gaziantep’e davet ederek,  Gaziantep Yüzügüleç Baklavalarının ismine özel yapılan baklavasını ikram etti.
Bu haber 368 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.