Reklam
Reklam
Reklam

Çocuk gelişimi öğretmeninden örnek davranış 'Her destek bir umut ile çocuklar gülsün'

Gaziantep'te özel bir rehabilitasyon merkezinde çocuk gelişimi öğretmeni olarak görev yapan Kübra Çelik, mesleğe başladığı yıldan bu yana çocuklara hem eğitim veriyor hem de aralarında ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için yapılan yardımlara aracı oluyor.

Çocuk gelişimi öğretmeninden örnek davranış 'Her destek bir umut ile çocuklar gülsün'
Editör: Başak Akay
27 Aralık 2020 - 10:16 - Güncelleme: 27 Aralık 2020 - 10:23
Reklam

Yardımların yanı sıra çocukların mutlu olmasını sağlayacak etkinlikler de organize ediyor. 

Çabasına kişisel olarak devam eden Çelik, birçok dernekten teklif aldığını ancak bireysel olarak devam ettiğinde, insanların ruhuna daha kolay dokunduğunu anlatıyor. “Her Destek Bir Umut ile Çocuklar Gülsün” sloganıyla yoluna devam eden Çelik'in hedefleri ise şu şekilde:

“Bu mesleğe başladığım yıldan beri ilk etapta küçük çaplı yardımlar ile başladım. Çocuklar hayatımın en derin yerlerindeler. Dünyayı bir dakikalığına güzelleştirme girişimi ile başladı ‘Kübra Çocuklar' hareketi.Hedefim sadece birkaç çocuk değil daha çok yüreklere dokunmak, sesimin daha çok duyulması. Hayalini kurup yapamadıklarını birlikte yapmak. Aklımda olan büyük projeleri hayata geçirmek. Daha çok destek ile her çocuğun yüreğine inmek istiyorum.”

Haber: Başak AKAY


 

Bu haber 492 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.