Savaşa düğüne gider gibi giden, öldürmek için değil yaşatmak için gayret eden, Peygamber ocağı kışlada ‘Muhammed’i ruh’ olarak hazır kıta bekleyen, Ecdadı cennet mekan Fatih Sultan Mehmet Han’ın torunları olan, Çağ kapatan çağ açan , 7 düvele adaletle hükümdarlık eden Ceddine sözü olan, Kızıl elma Ülkü’sü, Turan eller türküsü, şan ve şerefli kutsal kitabımız Kuranı azimüşşan rehberliğinde bağımsızlık ve bir yolculuğun adıdır Barış Pınarı Harekatı.

Yiğitlerin hazır olduğu, itlerin kudurup, panik yaparak kaçacak delik aradığı, aslan görünümlü köpeklerin havladığı, içeriden ve dışarıdan hainlerin savaşa hayır dediği, meşru müdafaa hakkımızı suistimal etmek istediği, her türlü entrika ve kahpeliğin maksimum seviyede döndüğü, bilmezlerki “it ürür kervan yürür” denilen bu mücadele yolundan artık geri dönüş yok.

Trump’ın densizliği, BM ve NATO’nun ilgisizliği, Rusya, Avrupa ve İngiltere gibi sinsi müttefiklerin sessizliği, Terör devleti İsrail’in isteksizliği, Suudi Arabistan, Mısır ve BAE gibi Arap emir erlerinin Evanjelist ağalarının ağzının içine bakıp beklediği bu harekat yüce Türk milletinin ve devletinin özgür iradesi ve kararlılığıyla yapılacaktır.

Adına “Barış Pınarı Harekatı” denilen, baronların planlarını altüst eden, yaşamak isteyen ve insanca varım diyen herkese Kalkan olup zeytin dalı uzatan bu stratejik operasyon, vadedilmiş topraklar hayaliyle yatıp kalkan, Irak’ın kuzeyinden başlayıp, Suriye’nin kuzeyi ile Türkiye’nin de bir kısmını kapsayan ve kurulmak istenen, Kürt devleti projesinin tarihe gömüleceği bir harekattır.

Fırat’ın Doğusuna yapılan Barış Pınarı harekatı Terörün ve destekçilerinin bitişi insanlığın kurtuluşu olacaktır inşallah.

Kimse bu saatten sonra bize akıl vermeye, şöyle-böyle olur demeye kalkmasın. Hele hele bizi tehdit etmeye hiç kalkmasın. Herkes diline ve itine dikkat etsin.

Kılıç kınından çıkmıştır. Bundan böyle hakimde, hükümde yüce Türk milleti ve devletinindir.

Allah yüce Türk milletini ve devletini korusun. Kahraman ordumuzu muzaffer kılsın.

Kalın sağlıcakla.


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.