Bu haber 14589 kez okundu.

Gaziantep'te yine intihar! 2 çocuk annesi ölüme atladı

Gaziantep'te iki gün önce aynı günde Gazikent de 4. kattan bir bayanın balkondan atlayarak intiharı ve Maviken de bir gencin 7. katta evlerinin penceresinden atlamak suretiyle intiharının ardından bu gün de Şehitkamil ilçesi Güvenevler mahallesinde 2 çocuk annesi bir bayanın 4. kattan kendini boşluga bırakarak intihar etmesi "Neler oluyor" sorusunu akıllara getirdi.
 
Gaziantep’te 2 çocuk annesi bir kadın kendini 4. kattan kendini boşluğa bıraktı. Güvenevler Mahallesi’nde yaşanan olayda Sezay Ö. adındaki kadın olay yerinde hayatını kaybederken son günlerdeki intihar olayları, Gaziantep’te neler oluyor sorusunu gündeme getirdi.
 
Gaziantep’te son 2 günde 3 kişi kendini yüksekten atarak intihar etti. Son intihar haberi Güvenevler Mahallesi’ndeki Mehmet Api Meslek Lisesi’nin karşısındaki bir binadan geldi. İkamet ettiği evin 4. katından kendini boşluğa bırakarak intihar eden Sezay Ö. olay yerinde yaşamını yitirdi.
 
NELER OLUYOR?
Gaziantep’te son 2 günde 3. intihar olayı olarak kayıtlara geçen olay hakkında soruşturma başlatılırken, yaşamını yitiren kadın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı.

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep intihar


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.