Bu haber 1023 kez okundu.

Gaziantep'te 'acemi kasaplar' hastanelik oldu

Hastane acil servislerine akın eden acemi kasaplar, burada tedavi edildi. Kurbanı keserken yanlışlıkla elini, parmağını ve bacağını kesen acemi kasaplar soluklarını acil servislerde aldılar.Gaziantep'te, kurbanlık kesimleri, belediyelerin belirttiği yerlerin yanı sıra, tüm uyarılara rağmen açık alanlarda da gerçekleştirildi. Bazı noktalarda ise birçok aile küçük çocuklarının gözleri önünde kurban kesti. Kendini yaralayan acemi kasaplar ise hastanelere akın etti.
 
AÇIK ALANDA KESİM

Gaziantep'te Bayram Namazının ardından kurban kesim telaşı başladı. Kentteki kurbanlık kesimleri, belediyelerin belirttiği yerlerin dışında, açık alanlarda da gerçekleştirildi. Vatandaşlar, sosyal mesafe kuralına uymadı. Yapılan tüm uyarılara rağmen, çocukların gözü önünde kurban kesimi yapıldı.
 
ZABITADAN UYARI

Öte yandan, kesim alanındaki görevli zabıta ekipleri, vatandaşları sık sık sosyal mesafe konusunda uyardı ve çocukları kesim alanının dışına çıkardı
 
ACEMİ KASAPLAR HASTANEYE AKIN ETTİ

Kurban kesimini kendileri yapan acemi kasaplardan çok sayıda yaralananlar oldu. kendini yaralayanlar Gaziantep'teki devlet ve özel hastanelere akın  etti.

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Kurban Bayramı


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.