Bu haber 955 kez okundu.

Ali Şahin'e önemli görev

TBMM'de AK Parti Grubu, yeni yönetimin belirlenmesi için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında, basına kapalı olarak toplandı.

Toplantıda grup başkanı, grup başkan vekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanları seçimi yapıldı. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, grup başkan vekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Bülent Turan ve Emin Akbaşoğlu ile gelecek yasama yılında da devam kararı alındı.

Meclis Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç de görevine devam edecek. AK Parti TBMM İdare Amirliği'nde ise değişikliğe gidildi. Mevcut idare amirleri Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ile Hasan Turan’dan boşalan koltuğa İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin getirildi. Böylece  27'nci dönem 4'üncü yasama yılı için görev alacak AK Parti TBMM yönetimi belirlenmiş oldu.

ALİ ŞAHİN TEŞEKKÜR ETTİ
 
Yeni göreviyle ilgili açıklama yapan Ali Şahin, "Şahsımı TBMM İdare Amirliği’ne layık gören Cumhurbaşkanım, Genel Başkanım, Liderim sayın @RTErdogan  ‘a şükranlarımı sunuyor,  AK Parti TBMM Gurubum ve tüm Milletvekili dostlarımın güvenlerine layık olmayı diliyorum" dedi.

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep Ali Şahin


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.