Bu haber 1582 kez okundu.

Şamil Tayyar: FETÖ'nün yerine talip olan başka gruplar var

AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Eski Milletvekili Şamil Tayyar, Beyaz TV canlı yayınına katılarak FETÖ ile mücadele konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Yapılan kararlı mücadelenin neticesinde FETÖ’nün belinin kırıldığını ve artık darbe yapacak, operasyonlarda bulunacak gücünün kalmadığını söyleyen Tayyar, böyle olsa bile örgütün hala bazı kademelerde uzantılarının olabileceğini, onlara karşı da mücadelenin devam ettiğini belitti.

"FETÖ’NÜN YERİNE TALİP OLAN BAŞKA GRUPLAR VAR"

Tayyar, canlı yayında FETÖ’nün yerine talip olan başka grupların olduğunu da ileri sürdü. Bu konuda partisine de seslenen Tayyar, bu gruplara karşı da mücadelenin kararlı bir şekilde devam ettirilmesini istedi.

Tayyar şöyle devam etti:

“Maalesef birileri FETÖ karşıtı gibi görünüyor ama kendine yer açma gayretinde. Biz onlara da müsaade etmeyiz. 27 Mayıs’ı kutsayan bir zihniyet bu. Fakat biz demokrasiden yana olmaya devam edeceğiz. FETÖ’nün operasyon gücü yok ama kümelenmeye çalışan ve kendini NATO’cu, seküler, Kemalist diye tarif eden odaklarla işbirliği yapabilirler. Dikkatli olmamız gereken asıl mesele bu."

Tayyar, son olarak 15 Temmuz’un sadece FETÖ organizasyonu olmadığını, darbe girişiminde NATO ile irtibatlı Kemalist kadroların da olduğunu iddia etti.

(Haber Merkezi)


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Ak Parti Gaziantep şamil tayyar fetö.


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.