Bu haber 45128 kez okundu.

Gaziantep'te lüks araca silahlı saldırı!

Olay, Şehitkamil ilçesi Nijmegen Bulvarı'nda meydana geldi. Alınan bilgiye göre iki kişi kavşakta araçla seyir halindeyken karşı karşıya geldi. Şahıslardan biri aracından inerek husumetli olduğu iş adamı ve tekstil fabrikası sahibi F.Ö.'nün aracını kurşun yağmuruna tuttu.

Lüks araca 4 kurşun isabet ederken yaralanan olmadı. Şahısların olaydan hemen sonra olayda kullanılan silahı kapmak için birbirleriyle tehlikeli kavgası ise bu kadar da olmaz dedirtti. Şahısların silahı kapmak için kavga ettiği anlar, ışıkta bekleyen vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. O anlarda silahın ateş almaması ise rahat bir nefes aldırdı.

Olay sonrası bölgeye sevk edilen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri de çalışma yaptı.

Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

OLAY NEDENİNİN ASLI

Silahlı saldırı olayının alacak verecek meselesinden kaynaklı olmadığı öğrenildi. Saldırıda bulunan kişinin eşiyle boşandıktan sonra çocuğunu göremediği ve bu yüzden F.Ö. ile aralarında husumet olduğu iddia edildi. Saldıran kişinin ayrıca eski eşinin ailesinden sürekli para da istediği ileri sürüldü.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep silahlı saldırı iş adamı


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.