Bu haber 1293 kez okundu.

Taner Nakıboğlu’ndan “Ekonomik Tarifler”

Sunuculuğunu Defne Sarısoy’un yaptığı programda Taner Nakıboğlu, Naksan Holding’in dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirme yaptı.

Gaziantepli olan Nakıboğlu, et yemeklerine düşkün olduğunu ve bu nedenle program sırasında et sote ve patates püre tarifi vereceğini söyledi ve çekim boyunca yemeğin hazırlanmasıyla yakından ilgilendi.

Holdingte üçüncü kuşak yönetici olan Taner Nakıboğlu, aile işinde küçük yaşlardan itibaren farklı görevler almış. Yurtdışında eğitim fırsatı bulmasının kendisine büyük deneyim kattığını söyleyen işadamı, başarıya giden yolda, hem eğitimin hem deneyimin birarada olması gerektiğini söyledi.

Plastik işiyle başlayan Naksan Holding , şimdi pek çok alanda faaliyet gösteriyor ve özellikle Royal Halı halka arz edildikten sonra bu alanda daha da öne çıkmış durumda.  Nano teknolojiyle üretilen leke tutmayan halının çok ilgi gördüğünü anlatan Taner Nakıboğlu, ihracat rakamlarıyla dünyanın önde gelen halı üreticilerinden biri olduklarını ifade etti.

Gaziantep'ten hiçbir zaman kopmadığını ve buraya yaptıkları yatırımın daima iyi kazanç sağladığını söyleyen işadamı, Zirve Üniversitesi'nin mütevelli heyeti başkanı olarak görev yaptığını ve eğitime yatırım yapmanın önemine değindi.n “Ekonomik Tarifler” programının konuğu oldu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Naksan Holding Naksan Holding Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıboğlu Taner Nakıboğlu’ndan “Ekonomik Tarifler”


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.