Bu haber 37915 kez okundu.

Öldürülen çocuğun eniştesi konuştu: Olayın nedeni gasp

Dün akşamüzeri Şahinbey ilçesine bağlı Vatan Mahallesi’nde bıçaklanarak öldürülen 15 yaşındaki Tamer Y.’nin eniştesi Ömer A., olayın kuş ya da ‘kız meselesi’ nedeniyle yaşanmadığını belirtti. Olayın gasp nedeniyle gerçekleştiğini söyleyen Ömer A., çocuğun gasp edilmeye çalışıldığını, direnince de öldürüldüğünü ifade etti.

ORUÇLUYKEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

Öldürülen 15 yaşındaki Tamer Y.’nin oruçlu olduğunu ve olayın yaşandığı saatlerde ailesi tarafından ekmek alması için fırına yollandığını söyleyen enişte Ömer A., çocuğun bu sırada 5 kişi tarafından önünün kesildiğini, bu kişilerin de uyuşturucu bağımlıları ve satıcıları olduğunu ileri sürdü. Ömer A., uyuşturucu bağımlılarına direnen kaynının bu kişiler tarafından kalbinden ve ayağından bıçaklandığını belirtti.

NE OLMUŞTU?

Vatan Mahallesi Hz. Yakup Cami yakınlarında dün akşamüzeri çıkan olayda 15 yaşındaki Tamer Y., aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralandı. Kanlar içinde yere yığılan Tamer Y., olay yerine gelen 112 ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tamer Y., hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tacettin Boran


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
gaziantep Vatan Mahallesi cinayet tamer


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.