Bu haber 2411 kez okundu.

Özkeçeci'den İYİ Parti İl Başkanı Hocaoğlu'na tepki

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına tepki gösteren AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, şu ifadeleri paylaştı:

- İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Sayın Oğuz Hocaoğlu’na hatırlatmak isterim ki, geçtiğimiz aylarda bir gazete ziyaretinde ‘’seçimlerde başarısız olduklarını halkın beklentilerine cevap veremediklerini’’vs. gibi sözlerle BAŞARISIZ! bir yönetim anlayışını kabul ettiğini ifade etmişti.

- Bugünkü yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına bakılırsa, başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır.

- Bakanımızın, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın ve Teşkilatlarımızın gece gündüz şehrimiz için çalıştığını ve Gazi Şehrimize ‘’nasıl daha iyi hizmet verebiliriz’’ anlayışı içerisinde olduklarını hepimiz bilmekteyiz.

- ‘’Çamur at, izi kalsın’’ anlayışıyla siyaset yapanların bir arpa boyu yol alamayacakları kesindir. Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözleri ise ayrı bir vahim durumdur.

- Yaptığı projelerle halkımızın nezdinde her zaman takdiri toplamış ve alkış almıştır. Asıl istifa etmesi gereken kişi başarısız olduğunu bile bile o koltukta oturan Sayın Oğuz Hocaoğlu dur.

- Yaklaşan kongresi nedeniyle gündemde kalmak için bizleri kendi oyununa alet eden İl Başkanını kınıyor, İYİ Parti seçmenlerinden ise kendi partisine faydası olmayan bu şahsa itibar etmemelerini bildirmek istiyorum.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
AK Parti Gaziantep Mehmet Eyup Özkeçeci İYİ Parti Gaziantep Oğuz Hocaoğlu


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.