Bu haber 445 kez okundu.

Gaziantep, takımı için tek yürek

'Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı-Siyaha Tam Destek' kampanyasıyla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya kulüp yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi de katıldı. 

VALİ GÜL'DEN DESTEK ÇAĞRISI

Toplantıda konuşan Gaziantep Valisi Davut Gül, “Bu kampanyayı Gaziantep’in tamamının sahiplenmesi lazım. Futbol sadece futbol değil, spor sadece spor değil. Destek istiyorum. Bu kulüp şehrin takımıdır. Kulübün altyapısının, ekonomik ve finansal yapısının güçlenmesi lazım” dedi.

TAHMAZOĞLU: FORMA SATIN ALACAĞIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaptığı konuşmada, “Daha önce Adil başkanımız takımı Süper Lig’e çıkardı. Şimdi Mehmet başkanımız takımı yönetiyor. Destek olmak ve öğrencilere satmak üzere forma satın alacağız” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN BÜYÜKEKŞİ: GALA YAPACAĞIZ

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi ise “Önümüzdeki günlerde bin kişinin katılacağı forma satışı etkinliği yapılacak. Mustafa Keser ve ünlü sanatçılar da katılacak. Ayrıca 21 Aralık’ta İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın katkıları ile 500 kişinin katılacağı gala yapacağız. Valimiz Davut Gül ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da öğrencilere forma dağıtmak üzere destek olacak” diye konuştu.

Kampanyaya katılmak isteyenler, "DESTEK" yazıp 8827’ye SMS göndererek kulübe 10 lira destek olabilirler.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Futbol Kulübü destek kampanyası Gaziantep Tek Yürek Kırmızı-Siyaha Tam Destek


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.