Bu haber 806 kez okundu.

Gaziantep Mehmetçiğin yanında... Harekata büyük destek

İşte Barış Pınarı Harekatı için yapılan açıklamalar:

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Suriye’nin kuzeyinde terör örgütleri cirit atarken ‘‘toprak bütünlüğü’’ akıllarına gelmeyenler için Mehmetçiğimizin Barış Pınarı hazımsızlık yapabilir. Türk ordusu gittiği her yere huzur ve adalet getirir. Yüce Allah ordumuzu muzaffer eylesin, yiğitlerimizin ayağına taş değmesin.

Gaziantep Valisi Davut Gül:

Milletvekili Ahmet Uzer: Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı #BarışPınarıHarekatı'nı başlattı. Kahraman ordumuzu muzaffer eyle Allah'ım.. Dualarımız ve desteğimiz Mehmetçiğimizle..

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: Cennet vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru için #BarışPınarıHarekatı’na katılan ana kuzularını muhafaza ve devletimizi muzaffer eyle Allah’ım.  Rabbim mehmetçiklerimizin ayaklarına taş, analarının gözlerine yaş değdirmesin.

Milletvekili Nejat Koçer: #BarışPınarıHarekatı’na katılan kahraman Mehmetçiklerimiz ve Ordumuzun Rabbim yâr ve yardımcısı olsun. Kalbimiz ve dualarımız Mehmetçiklerimizle. Sefer bizden, zafer Allah'tan

Milletvekili Ali Şahin: Göklerden inmiş ferman İşte bugün geldi zaman Türk ordusu tümen tümen Tufan olup eser bugün...

Milletvekili Mehmet Erdoğan: Ülkemize, Milletimize, Bölgemize Hayırlı Olsun. Rabbim Mehmetçiğimizi korusun.

Milletvekili Derya Bakbak: Sınırlarımızın güvenliği ve terörden arındırılması için Irak ve Suriye’ye asker göndermeye ilişkin yetkinin uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi @TBMMGenelKurulu ‘nda kabul ettik.

Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu: Rabbim barışın tesisi için sefere çıkan Mehmetçiklerimizi korusun, muzaffer kılsın. Dualarımız sizlerle...

Eski Milletvekili Şamil Tayyar: Türkiye, hem ABD hem içerdeki yandaşlarının oyalama taktiklerini tersyüz etti. İsrail benzeri butik bir PKK devleti kurulması projesine karşı geliştirilen yeni strateji, ABD’yi sınırdan çekilmeye zorladı, YPG’yi panikletti. Bu kararlı tavır daim olsun, Rabbim korusun.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu: Ordumuzu muzaffer eyle Allah'ım.. Yüzümüzü ve bayrağımızı yere düşürme Allah'ım... Yiğitlerimize zafer ihsan eyle Allah'ım...

Gaziantep Sanayi Odası: Suriye’nin kuzeyini terör örgütlerinden temizlemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatında Kahraman Mehmetçiğimizin yanındayız. Allah Askerimizi korusun, Ordumuzu muzaffer kılsın.

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım: #BarışPınarıHarekatı'na katılan tüm Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun, ayaklarına taş değmesin! Kahraman Türk Ordusu gerekeni yapacaktır.

Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt: Muhammedi ruhtur onlar... Sefer sizden, dua bizden zafer Allah’tandır inşallah...


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
barış pınarı harekatı


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.