Bu haber 347 kez okundu.

Musa Baş'a yakışan turnuva

Mahalli Batur Bölgesinde kısa bir süre önce hayata veda eden Musa Baş anısına düzenlenen futbol turnuvası sona ererken turnuva ismine yakışır bir şekilde tamamlandı.

Gaziantep mahalli futbolunun kalbinin atığı Batur’da geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Musa Baş adına yapılan turnuvalarda iki ayrı grupta oynanan maçların ardından Kültürspor, turnuvanın şampiyonu oldu.

İLGİ BÜYÜKTÜ

Önceki gün oynanan final maçının ardından merhum Busa Baş’ın ailesinin de katıldığı kupa törenine ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir, Genel Sekreter Güngör Sönmez, yönetim kurulu üyeleri Halil Uğur, Mehmet Karabaş kulüp temsilcileri ve futbol severler katıldılar

EŞİ VE ANNESİ DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir’in yaptığı duygusal konuşmada göz yaşlarına hakim olamayan Musa Baş’ın ailesini futbol severler teselli etti. Turnuvada dereceye giren takımların yanı sıra en centilmen kulüp ve kulüp başkanına da ayrıca kupalar verilirken, yine turnuvaya katkı sunanlara plaketler taktim edildi. Rahmetli Baş'ın eşi ve annesi oğlunun unutullaması ve adınını yaşatılmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep musa baş


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.