Bu haber 6614 kez okundu.

Kaldıkları evden atılan aileyle ilgili şok iddialar!

İhlas Haber Ajansı’nın bugün servis ettiği haberde, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi Kayaönü Mahallesi’nde bir evde kiracı olarak oturan Emine Kaplı ve beş çocuğunun kirayı ödeyemedikleri gerekçesiyle ev sahibi tarafından sokağa atıldığı iddialarına yer verilmişti. 

Bunun üzerine Gaziantep Mega Haber’e ulaşan mahalle muhtarı ve mahalleli, söz konusu haberin gerçeği yansıtmadığını, gerçeğin farklı olduğunu iddia ettiler. 

Mahalle Muhtarı Cafer Ceylan, kaldıkları evden atılan aile bireylerinin uyuşturucu kullandıklarını ve sattıklarını, bu nedenle mahalleli tarafından sürekli şikayet edildiklerini ifade etti. Muhtar Ceylan, yaşanan bu durumdan Şehitkamil Kaymakamlığının da haberdar olduğunu ileri sürdü.

Öte yandan Gaziantep Mega Haber’e ulaşan mahalleli de ailenin uyuşturucuya karıştığı iddialarını doğruladı. Mahalleli, aile bireylerinin uyuşturucu kullandıklarını ve sattıklarını, askere gidecek olan gencin de kız kaçırma olaylarına karıştığını iddia etti.

Mahallelinin iddiasına göre, aile polis yardımıyla kaldıkları evden uzaklaştırıldı.

NE OLMUŞTU?

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi Kayaönü Mahallesi’nde bir evde kiracı olarak oturan Emine Kaplı ve beş çocuğunun kirayı ödeyemedikleri gerekçesiyle ev sahibi tarafından sokağa atıldıkları iddia edilmişti. Eşinden ayrıldığı için maddi olarak durumlarının kötü olduğunu ve bu nedenle kira ödemede sıkıntı yaşadıklarını belirten Emine Kaplı, Çarşamba günü ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldıklarını ileri sürmüştü.


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Gaziantep Kayaönü Mahallesi Emine Kaplı sokağa atılan aile


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.