Bu haber 1215 kez okundu.

Ne ararsan bu rehberde; “Bilgilendirici Rehber..”-

 
Bilginin değerli ve önemli olduğuna dikkat çekmek için  mesajı; “ ilgilen, bilgilen ve bilgilendir” şeklindedir.  Ayrıca 103 dünya diline çevrilebildiğinden  Türkiye’mizi  tanımak isteyen dünya üzerindeki araştırmacılara kaynak niteliğindedir. 
Yılların vermiş olduğu tecrübelerden ve araştırmalardan bilgiye rehberler, sorgulamalar, istatistikler başlıklarıyla  pratik ulaşılmasını sağlamaktadır.  Araştırmacıların sorgulamasını, analiz etmesini, istatistiklerin  anlamını çıkarmasını sağlayabilecek  rehber kaynak niteliğinde olan site;  yüzlerce web sayfasından oluşmaktadır.  Kamu, STK ve özel sektörde yayınlanan rehberlere, araştırmalara, istatistiklere, sorgulamalara, dergilere, broşürlere, faydalı bilgi ve dokümanlara çok rahat ve kolay ulaşılmasını ve faydalanılmasını  sağlamaya çalışmaktadır. Örnek olarak Türkiye’de bulunan kamu kuruluşlarının  almış olduğu kararlar bilgilendirici rehber web sayfasının kurum kararları kısmında olup, araştırmacıların tek bir adreste olduğu için ilgisini çekmektedir. 
Türkiye’de yayınlanan bir çok dergi, broşür ve yayına ücretsiz imkanı sağlaması ile dergi ve broşür okuma bir çok insanın ilgisini çekebilecek hap niteliğinde bilgi olması nedeniyle bilgi ve bilinç düzeyi artmakta, bilgiye ulaşılabilirlik bilgilendirici rehber web sayfası tarafından gözlenmektedir.  
Dolayısıyla, bu bilgileri öğrenmekle,  bilinçli davranmayı, genel kültürümüzü arttırmayı, haklarımızın bilinmesini ve yaygınlaşmasını sağlamaya çalışan bilgilendirici rehber web sayası, öğrenilen bilgilerin paylaştıkça anlam kazanması için  bilgilerin paylaşılmasını önermektedir.
Hazırlanması büyük emek ve zamandan oluşan site, okurların  önerileri  ve paylaşımları neticesinde hak ettiği yere kısa zamanda geleceğini umut ediyoruz. Kısacası, İlgilen, bilgilen, bilgilendir mantığıyla okurlarının birbirlerine  rehberi  olmasına  ve  rehberlik yaparak, yol göstermesine yardımcı olmaktadır. 
Bilgilendirici Rehber  internet sayfasında bazı başlıklar Çevre ve Doğa Rehberi, Hukuk ve Adalet Rehberi, Turizm ve Seyahat Rehberi, Bisiklet Rehberi, Tüketici Rehberi , Çalışma Hayatı Rehberi, Aile Hayatı Rehberi , Sorgulamalar, Kurum Kararları, İstatistikler, Duyurular, Faydalı Bilgiler, Dergiler, Yayınlar, Broşürler.
Bilgilendirici Rehber web sayfası sosyal medya hesaplarından
https://www.facebook.com/bilgilendiricirehber 
https://twitter.com/bilgilendiricir
https://www.instagram.com/bilgilendiricirehber/ 
hap niteliğinde kısa bilgiler ve duyurular paylaşarak, farkındalık ve bilgiye ulaşılabirlik oluşturmaktadır.  Okurlarına  önerisi  bilginin paylaşılmasına ve farkındalığına  katkı verilmesidir.

Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.