Bu haber 591 kez okundu.

Hayırseverlerimizin eğitime desteği devam ediyor...

 

 

Gaziantep Nizip ilçesinde 24 derslikle ilkokula “Emel Eyyup Fındık”  isminin verilmesi ile ilgili eğitim protokolü Valilik makamında imzalandı.

Hayırseverler Mustafa Fındık ve İbrahim Rüştü Fındık tarafından gerçekleştirilen eğitime destek protokolün imzan töreninde açıklamada bulunan Vali Davut Gül,  “Hayırseverlerimiz Mustafa Fındık ve İbrahim Rüştü Fındık’a teşekkür ediyoruz. Hayır yapmak istediler, bizler de onlara çeşitli alternatifler sunduk. Bu protokolümüz inşallah diğer hayırseverlerimiz için de hem motivasyon olur hem de bu hayır yapma talebi devam eder” dedi.

100 hayırsevere ihtiyaç olunduğu konusunda da hatırlatmada bulunan Gül, Gaziantep’te 10 tane hayırseverle protokol imzaladıklarını bildirerek kalanlarını da zaman içerisinde imzalayacaklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Vasıf Munis hayırseverlerin eğitime olan desteklerinin eğitim camiasını güçlendirdiğini dile getirdi.

Hayırseverler Mustafa Fındak ve İbrahim Rüştü Fındık ise hayırlı işlerde acele etmek lazımdır diyerek kendilerini teşvik eden Gül’e teşekkür ederek vatana millete hayırlı evlatlar yetişmesi temennisinde bulundular.

Konuşmalar sonrasında Gül, Munis ve Fındık ailesi arasında protokol imzalandı.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
vali davut gül


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.