Bu haber 279 kez okundu.

Haliliye Belediyesinde Plaket  Hizmeti

   Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat seçildikten sonra 100 gün içerisinde yaptığı çalışmaları ve projeleri Urfa basını ile paylaştı. Başkan Canpolat toplantı sonrası basın çalışanlarına, cemiyetlere ve derneklere plaket verdi. Basın mensuplarına plaket verilmesi ise düşündürücü

         Şanlı Urfa’nın Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat seçildikten sonra 100 gün içinde yaptığı çalışmaların değerlendirmesini yapmak üzere  Cumhuriyet  tesislerinde bir basın toplantısı  düzenledi. Basın toplantısının ardılandan, köklü cemiyetlerin görmezden gelinmesi ve basın mensuplarına ve plaket verilmesi dikkat ve tepki çekti.

      100 günde yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları kamuoyuna açıklayan Başkan Canpolat şu ifadeleri kullandı.

          

‘’Yap-İşlet-Devret Modeliyle Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunacağız’’

Göbeklitepe ile birlikte ilimizde yüksek bir oranda turist yerli ve yabancı misafirleri ağırlamaktayız Otel artı yatak sayısı açısından halihazırda neler yapabiliriz acil olarak neler yapabiliriz diye biz arkadaşlarımızla birlikte topladığımızda bizim Haliliye Belediyesi'nin Vali Akbulut iş merkezi vardı onu hemen yap-işlet-devret modeliyle Vatandaşlarımızın hizmetine sunulması ile ilgili kararımızı aldık İnşallah en kısa sürede ihaleye çıkıp ilgili bir müteşebbis tarafından ilimize bir otel olarak kazandırılacaktır.

‘’Semt Pazarları Bizim Konumuz Değil Yine Semt Pazarı Yaptık’’

Buradan da Vatandaşlarımızın talepleri arasında Öncelikle semt pazarları var Normalde semt pazarları konusu bizim konumuz olmasa dahi bu ihtiyacı karşılamak adına ilk etapta Sırrın Karşıyaka'da bir yer temini yaptık yerin tahsili gerçekleştirdik sonrasında arkadaşlarımızla birlikte burayı spor Kompleksi haline getirelim ve Vatandaşlarımızın hizmetine sunalım dedik. Bizim seçim öncesi vaatlerimiz arasında bölgesel semt Sahaları, spor Sahaları, yüzme havuzlarından bahsetmiştik, bunun tecellisini arazi üzerinde 2205 metrekare civarında bir semt pazarı, bir halı saha, bir basketbol sahası Aynı zamanda da bir havuz ile İnşallah Sırrın Karşıyaka'da Karşıyaka'daki oturan hemşerilerimizin temelini attıktan sonra inşallah biter bitmez onların hizmetine girecektir. Bu tip kullanmaları uygulamalarımız diğer mahallelerimiz içinde yer tahminleri sonrasında devam edecekler bununla buradan belirtmek istiyorum.

           Yaptığı ve yapacağı hizmet ve projeleri detaylı bir şekilde anlatan Başkan Canpolat’ın, verdiği plaketler ise hizmet ve projelerinin önüne çıktı.

             Toplantı sonrası Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat tarafından, toplantıya katılan basın çalışanlarına, cemiyetlere ve derneklere plaket verildi. Plaketlerin neden ve ne için verildiği ise tartışma konusu oldu.

             Köklü cemiyetlerin görmezden gelinmesi ise dikkat ve tepki çekti.Şanlıurfanın en etkin gazetesi Urfanatik, basın toplantısında öne çıkan plaketi manşetine taşıdı.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Şanlıurfa Haliliye belediyesi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.