Bu haber 1279 kez okundu.

Sözleri gündeme bomba gibi düştü! Atay'dan yeni açıklama

Atay’ın “Beyaz siyasetçiler” derken kimleri kastettiği merak edilirken, Pusula Gazetesi'ne “Anlayan anladı” açıklamasını yaptı. Atay, “Herkes ayağını denk alsın. Cumhur İttifakının tek partisi Ak Parti değil, MHP’de bu ittifakın içerisinde” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, sosyal medyadan sert tiwitler paylaştı. Atay’ın hedefinde, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri ve kentin sağlık sorunlarını sadece Ak Partili vekillerle masaya yatıran Vali Davut Gül olduğu öğrenildi.

TWİTTER’DAN PAYLAŞTI

Gaziantep Valisi Davut Gül, dün akşam saatlerinde Valiliğin sosyal medya hesabından, Gaziantep’in sağlık sorunları ile ilgili olarak Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri ile toplantı yaptığını duyurmuştu. Bu gelişmeye ilk tepki MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’dan geldi. Atay’ın sosyal medya paylaşımları şöyle: “Cumhur ittifakı bir menfaat ortaklığı değildir. Bu ittifak ülkemizin selameti ve refahı için kurulmuştur. Birileri görmezden gelse de MHP bu ittifakın vazgeçilmez parçasıdır. Cumhur İttifakı Gaziantep’te büyük bir başarı yakalamıştır. Bu başarının sahibi ve mimarı Sayın Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’dir. Siyasilerin en büyük hastalığı kibir, bencillik ve tavan yapmış egoizimdir. Ne yazık ki Gaziantep’te siyaset sahnesinde yer alan, kerameti kendinden menkul bazı siyasilerimiz bu hastalığın pençesindedir. Bu hastalığın tedavisi siyaset mezarlığıdır.

MHP’Yİ KİMSE GÖRMEZLİKTEN GELEMEZ

Bazıları görmek istemese de MHP, Gaziantep siyasetinde ve yönetiminde vardır ve var olacaktır. Bizim siyasetimiz holdinglerin iş takibinden ibaret değildir! Kimin ne yaptığını neyin peşinde olduğunu biliriz ve zamanı geldiğinde bunları ifşa etmekten çekinmeyiz!!

Herkese eşit mesafedeyiz (!) herkesime hizmet ederiz (!) diyen şahsın hangi yapıya hizmet ettiğini ve sırtını Gaziantep halkı yerine hangi holdinge dayadığını da çok iyi bilmekteyiz! Herkes bildiği siyasetini yapsın ancak hedefine MHP vekilini koyacaksan dikkat edeceksin beyaz siyasetçi

MHP’li Sermet Atay, Gaziantep gündemine bomba gibi düşen tiwitleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Atay, Gaziantep Valisi Davut Gül’ün, kentin sağlık sorunlarıyla ilgili sadece Ak Partili vekillerle toplantı yapmasının yanlış olduğunu, bu nedenle sosyal medyadan paylaşım yaptığını söyledi. Atay, “Herkes ayığını denk alsın. Cumhur İttifakı Ak Parti ve MHP’den oluşuyor. Bunu artık herkes öğrensin. Duymuyan kulakları işitsin. Bir tarafı görüp, diğer tarafı görmezden gelmek, hem siyasilerin, hem bürokratların kendi sonlarını hazırlar” dedi.

BİZ HERKESE EŞİTİZ

MHP milletvekilleri olarak uzlaşmadan ve hizmetten yana olduklarını altını çizen Atay, “Devletimizin, valimizin, kurum müdürlerimizin hep yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz. Ama, birilerinin de görmezden gelmek istemelerine asla müsade etmeyiz. Cumhur İttifakı menfaat birlikteliği değildir. Ülkemizin milli birliğik ve beraberliği için kurulmuş bir ittifaktır. Bu ittifakın iki parçası var. Ak Parti ve MHP. Hem siyasi ve hemde bürokrasi de bazıları, özellikle MHP’yi görmezden gelme uğraşında. Bu kişiler şunu çok iyi bilsin. MHP Gaziantep siyasetinin piyonu değil, başrol oyuncusudur. Gaziantep siyasetinde vardır, varolmaya da devam edecek. Görmeyenlere gördürürüz, duymayanlara duydururuz, anlamayanlara anlatırız. Gaziantep ile ilgili nerede hayırlı bir iş varsa, hükümetimin ve devletimizin, kurum amirlerimizin yanındayız. Benim mesajlarımı anlayan anlamıştır, isim vermeye gerek yok” ifadelerini kullandı.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
MHP Gaziantep Sermet Atay


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.