Bu haber 1495 kez okundu.

Konukoğlu, başkanlığa devam edecek

Geçtiğimiz günlerde amigoların açlık grevine gitme kararıyla birlikte, Gaziantep Valisi Davut Gül'ün devreye girmesi işin şeklini değiştirdi. Adil Konukoğlu, Sanko Holding yönetim kurulu başkanlığına kadar takımın başında kalacağı, bunun da 2020 Şubat ayına kadar süreceği belirtildi. O tarihe kadar Haluk Kalyoncu'nun ise Adil Konukoğlu'nun yardımcılığını yapacağı belirtildi.

ÇOK BASKI OLDU

Adil Konukoğlu, yeni sezonda holdingin başına geçeceği için Gazişehir'in başkanlığına Haluk Kalyoncu'nun gelmesi yolunda karar almıştı. Bunun üzerine şehirden gelen tepkiler, Adil Konukoğlu'nun başkanlığı bırakmaması yönündeydi. Son olarak amigolar Konukoğlu'nun kulüp başkanlığını bırakmaması için açlık grevine gideceklerini açıkladılar. Bu aşamada Gaziantep Valisi Davut Gül ile Adil konukoğlu arasında bir buluşma gerçekleşti. Sır gibi saklanan buluşmanın ayrıntıları açıklanmadı. Ancak kulübe yakın çevreler, Vali Davut Gül'ün hemen başkanlığı bırakmaması gerektiğini Adil Konukoğlu'na söylediğini dile getirdi.

SON KARAR VERİLDİ

Edinilen bilgiye göre Adil Konukoğlu kulüp başkanlığını sürdürecek, Haluk Kalyoncu ise, daha sonra Konukoğlu'nun Holding yönetim kurulu başkanlığına geçtiğinde kulüp başkanlığını üstlenecek.(Gaziantep27)


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gazişehir Gaziantep Adil Konukoğlu


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.