Bu haber 1218 kez okundu.

Şamil Tayyar, seçim sonucunu değerlendirdi: 'Şimdi hesap zamanı'

Şamil Tayyar, "Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı. Seçmen 31 Mart’ta küçük bir ayar verdi, hırpalamadan. Mesajı almadık. Almayınca, 23 Haziran’da Osmanlı şamarını indirdi” dedi.

24, 25 ve 26. dönemlerde Gaziantep milletvekilliği yapan gazeteci yazar Şamil Tayyar, İstanbul seçim sonuçları ile ilgili dikkat çeken açıklamada bulundu. Tayyar, seçim sonuçları için "Hayırlı uğurlu olsun" diyerek "Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı" ifadeelrini kullandı.

"HALK OSMANLI ŞAMARINI İNDİRDİ"

Şamil Tayyar, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Hayırlı uğurlu olsun. Sandıkta tecelli eden milli iradeye saygı duymak, demokratik olgunluktur. Seçim aslında 6 Mayıs'ta kaybedilmişti. Milletle inatlaşılmaması gerçeğini, 17 yıl sonra biz de öğrendik. Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı. Seçmen 31 Mart’ta küçük bir ayar verdi, hırpalamadan. Mesajı almadık. Almayınca, 23 Haziran’da Osmanlı şamarını indirdi. Diyorki: İstanbul emanetimi ger aldım, toparlanıp Türkiye’yi, 2023’ü kurtar diye. Demem o ki: Krizden çıkış için tarihi fırsat. Fırsatların kazası olmaz."


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Ak Parti Gaziantep şamil tayyar


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.