Bu haber 5747 kez okundu.

GTO'nun dünya birinciliği için kim ne dedi?

İşte Gaziantep Ticaret Odası’nın bu büyük başarısı için yapılan yorumlar:

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: Tebrikler, hayırlı olsun.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer: Gaziantep Ticaret Odamız @GaziantepTO Brezilya'nın Rio şehrinde gerçekleştirilen 11. Dünya Odalar Federasyonu Yarışması’nda “En Sıradışı Projeler” kategorisinde 1. oldu. Başta @MTuncayYildirim başkanımız olmak üzere emeği geçen tüm ekibi tebrik ediyorum.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan: Tebrikler GTO...

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer: 11. Dünya Odalar Proje Yarışmasında Eğitim projesi ile finalde yarışan Gaziantep Sanayi Odamızı ve Sıradışı proje kategorisinde 1.olan Gaziantep Ticaret Odamızı kutluyorum. Proje üretmek gelecegi kazanmaktır. Üretilen her proje insana ve insanlıga değer katar.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak: Dünya Odalar Federasyonu tarafından düzenlenen 11’inci Dünya Odalar Yarışması’na GAZİANTEP damga vurdu. Sıradışı Proje kategorisinde @GaziantepTO birinci oldu. Eğitim kategorisinde @gantepso finale adını yazdırdı. Gurur duyduk.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu: Tebrikler.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay: Gaziantep Ticaret Odası GTO Brezilya'nın Rio Şehrinde düzenlenen Dünya Odalar Yarışması’nda “Suriye Masası” isimli çalışmayla 'En Sıra Dışı Proje' dalında Dünya birincisi oldu. Gönülden tebrik ediyorum.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu: Dünya Odalar Yarışmasında en sıradışı proje ile birinci olan Gaziantep Ticaret Odasını tebrik ediyorum.

Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu: Dünya Odalar Yarışmasında Gaziantep Sanayi Odamızın yer aldığı eğitim kategorisinde Avusturya birinciliği göğüsledi. Gaziantep Ticaret Odamız ise En Sıra Dışı Projesi kategorisinde dünya birincisi oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt: “Suriye” hep kahır getirecek değil ya; “Suriye masası” çalışması ile @GaziantepTO en sıradışı çalışma dalında dünya birincisi oldu. Avrupa şampiyonu, lig şampiyonu derken artık dünya şampiyonumuzda var. Emek verenlere teşekkürler.

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi: 11. Dünya Odalar Yarışması finalinde Gaziantep Sanayi Odamızın yer aldığı Eğitim kategorisinde Avusturya ipi göğüslerken, Gaziantep Ticaret Odamız Sıradışı Proje kategorisinde birinci oldu. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyor, Ticaret Odamızı yürekten kutluyorum.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan: En sıra dışı proje kategorinde Dünya birincisi olan @GaziantepTO ve Odalar yarışması eğitim dalında ikinci olan @gantepso odalarımızı tebrik ediyorum. Gayret ve vizyon başarıyı getiriyor. İşte Gaziantep farkı.

TOBB Başkanı Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Brezilya Rio'da gerçekleştirilen Dünya Odalar Kongresi (@worldchambers) kapsamında yapılan 11. Dünya Odalar Yarışması’nda “En Sıradışı Projeler” kategorisinde Gaziantep Ticaret Odamız 1. oldu. Başta @MTuncayYildirim olmak üzere emeği geçen tüm ekibi kutluyorum.

Gaziantep Polisgücü: #WorldChambersCompetition ' da Ülkemizi temsil eden Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Ticaret Odasını kutlar, Sıradışı projeler kapsamında 1. olan Gaziantep Ticaret Odası' nın bu başarısını yürekten tebrik ederiz.

Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu: Brezilya'nın Rio Şehrinde düzenlenen 11.Dünya Odalar Proje Yarışması’nda, 'En Sıra Dışı Proje' dalında dünya birincisi olan @GaziantepTO ve eğitim kategorisinde finale yükselen @gantepso 'nı yürekten kutluyorum. Tebrikler


Gaziantep Mega Haber


Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Gaziantep Ticaret Odası Dünya Odalar Yarışması En Sıra Dışı Proje


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.