Bu haber 327 kez okundu.

Yeni patron Sumudica

Sezonun bitmesiyle birlikte ilk olarak geçtiğimiz Cumartesi günü  Mehmet Altıparmak ile   yollarını ayıran Gazişehir Gaziantep, görüştüğü bir çok teknik adam arasında Rumen teknik adam Marius Sumudica ile karar kıldı. Geçtiğimiz hafta gazetemizinde "Sumudica bombası" duyurduğu haberinin ardından önceki gece şehrimize getirilen deneyimli teknik adam ile dün saat 18.00'a kadar görüşme gerçekleştirildi.

ANLAŞMA 2 YILLIK

Dün gün boyu devam eden görüşmelerin ardından Marius Sumudica ile anlaşma sağlanırken daha önce Kayserispor'da da görev yapan Rumen teknik adamla 2 yıllık sözleşme imzalandı... Kayserispor'da başarılı bir grafik çizdikten sonra Beşiktaş ile ismi anılan ve daha sonra arap ligine giden Marius Sumudica, Yılmaz Vural tarzıyla dikkat çekiyor...

TRANSFERDE HAREKETLİ GÜNLER YAŞANACAK

Sumudica ile yapılan anlaşma birlikte Gazişehir Gaziantep, transfere hız verecek. Sportif direktör Ayhan Akman ile birlikte Kırmızı-Siyahlılar teknik direktör Marius Sumudica'nın raporu doğrulsunda transferde harekete geçecek. Öncelikle iç transferde kimlerin kalıp kalmayacağı belirlenecek ve dış transfere hız verilecek.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gazişehir Gaziantep Marius Sumudica


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.