Bu haber 679 kez okundu.

MİLLETVEKİLİ YÜKSEL’E, İSTANBUL’DA DOĞU VE GÜNEYDOĞULULAR GÖREVİ

Aslen Şanlıurfalı olan ve babası rahmetli Abdülkadir Yüksel’in milletvekiliyken vefat etmesinden sonra vefa gösterilip aday edilen ve seçilen AK Parti Gaziantep milletvekili Müslüm Yüksel 23 Haziran İstanbul seçimlerinde Doğu ve Güneydoğu’dan gelip İstanbul’a yerleşen seçmenleri yakın takibe aldı. 

Türkiye’nin en genç milletvekillerinden biri olan Müslüm Yüksel Vanlı, Bitlisli ve Gaziantepli aileler ile bir araya gelerek AK Parti adayı Binali Yıldırım için destek istedi.

Yüksel yaptığı paylaşımlarda, “ Yaklaşan İstanbul seçimleri kapsamında bugüne Pendik'te Van’lı vatandaşlarımızla başladık. Dertlerini dinledik, taleplerini aldık. 23 Haziran'dan sonra daha güzel günlerde buluşmak üzere sözleştik.”

İstanbul Milletvekilimiz ile birlikte, Sultanbeyli'de Bitlis’li vatandaşlarımıza misafir olduk.  "Gönlümüz bir, geleceğimiz bir" diyerek dualarını aldık. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın.”

“Kurtköy'de yürüttüğümüz seçim çalışmaları esnasında Nizip’li hemşerilerim Çobanoğlu ailesiyle karşılaştık. Rabbim memleketlerinden kilometrelerce uzakta birçok aileye iş ve aş sağlayan, ekonomimize katkı sağlayan üreticilerimizin emeklerini yağlı eylesin.”dedi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.