Bu haber 7501 kez okundu.

Uzer: Cumhur İttifakı olarak Gaziantep’te hedefimiz 10-0

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Gaziantep Mega Haber Genel Koordinatörü Arif Kurt’u ziyaret etti. 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Uzer, “Gaziantep’e yakışır bir seçim ortamı var. Rakip partilerden aday olan arkadaşlara da teşekkür ediyoruz. Çünkü gayet seviyeli bir seçim yarışı oluyor. İftira, belden aşağı saldırılar yok. Herkes kendi cephesinden yapacağı şeyleri anlatıyor” dedi.

UZER, ERDOĞAN’IN GAZİANTEP MİTİNGİNİ HATIRLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Gaziantep’te yapacağı mitingi hatırlatan Uzer, “Cumhurbaşkanımız yarın Gaziantep’e geliyor. İnşallah Cuma namazını Antep’te kıldıktan sonra saat 13.30’da, Cuma namazından sonra Demokrasi Meydanı’nda Gaziantepli hemşerilerimize hitap edecek. Bundan önceki mitinglerimizde olduğu gibi yarınki mitingimizin de çok heyecanlı ve coşkulu geçeceğini umut ediyoruz. Her zaman sayın cumhurbaşkanımızı Antep’ten moralli bir şekilde uğurladık. Yarın da aynı şekilde olacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“GAZİANTEP’İ 10-0 KAZANACAĞIZ”

Seçim sonuçlarına ilişkin de konuşan Uzer, “Hemşerilerimiz kimin daha çok hizmet yapacağını düşünürse, nasıl takdir ederse halkımızın vereceği karara saygı duyarız; ama biz iddialıyız. Gaziantep’i inşallah 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı olarak 10-0 olarak kazanacağız. Hedefimiz bu. Bu hedefimize de ulaşacağımıza inanıyoruz. Zaten Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında da en ufak bir şüphemiz yok. 2 merkez ilçemizde ve taşra ilçelerimizde hiçbir problemimiz yok” dedi.

TÜRKİYE’YE YÖNELİK EKONOMİK SALDIRILAR

Geçtiğimiz yıl Türkiye’ye yönelik ekonomik saldırılara da değinen Milletvekili Ahmet Uzer, bu saldırıların merkezinde ABD, Avrupa ve İsrail’in olduğunu söyledi. Uzer, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Ciddi bir ekonomik saldırıya uğradık. Eğer başka bir ülke olsaydı ekonomik yönde çökerdi. Bugün Venezuela dünyanın en büyük petrol ihracatçısı olmasına rağmen maalesef bu hainlerin karşısında dayanamıyor. Türkiye’miz kendi ekonomik değerleri üzerinde ayakta durmayı başardı. Hızlı bir şekilde ekonomimiz düzeliyor. Seçimden sonra da ekonomik olarak hiçbir sıkıntımız kalmayacak.”


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
AK Parti Gaziantep ahmet uzer


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.