Bu haber 3489 kez okundu.

Milletvekili Kirazoğlu: Rakiplerimizin vizyonu, planı, projesi yok

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri, bir beka meselesi olarak da gördüklerini söyleyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Cumhur İttifakı’nın ülken bekası açısından çok önemli bir birlikteliği beraberinde getirdiğini ifade etti.

"VİZYON, PLAN, PROJELERİ YOK"

Kirazoğlu, açıklamalarına şöyle devam etti: “Bundan sonraki süreçte de ülkemizin temel meseleleri söz konusu olduğunda daha güçlü bir şekilde ülkemizi savunabilecek bir yapının ortaya çıktığına inanıyorum. Cumhur İttifakı anlayışı, memleketin tüm meselelerinde birlikte hareket edecektir. Toplum da buna inandı ve buna destek veriyor. Çünkü muhalefetin, yani rakiplerimizin bir vizyonu, planı, projesi yok.”

"ORTADOĞU’DAKİ ATEŞİ TÜRKİYE’YE SIÇRATMAK İSTEDİLER"

Ortadoğu’daki ateşin Türkiye’ye sıçratılmak istendiğini belirten Kirazoğlu, “Suriye’nin hali meydanda. Elhamdülillah bizim sınırlarımıza yansımadan biz gittik orada bu ateşi söndürdük. O bölgede kim desteklerle desteklesin hiçbir terör oluşumunun yapılanmasına izin vermeyeceğimizi ilettik. Bu Türkiye’nin bekası ile ilgili çok önemli bir konu. Dolayısıyla bu seçimlerin beka boyutu da önem kazandı. İki lider, sayın Bahçeli ve sayın Erdoğan bir araya gelerek Cumhur İttifakı’nı oluşturdular” dedi.

"HİÇBİR ZAMAN BİR ARAYA GELMELERİ DÜŞÜNÜLMEYEN PARTİLER BİR ARAYA GELDİ"

Hiçbir zaman bir araya gelmeleri düşünülmeyen partilerin bir araya geldiğini söyleyen Kirazoğlu, Cumhurbaşkanlığı krizinden, Gezi olaylarından, 17 -25 Aralık darbe girişiminden, 15 Temmuz hain darbe girişiminden, ekonomik saldırılara kadar, Türkiye’nin dışarıdan ciddi bir şekilde etki altına alınmaya çalışıldığını gördüklerini ifade etti. Kirazoğlu, Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, tüm bu baskıları, oyunları ve kumpasları bozduğunu sözlerine ekledi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
AK Parti Gaziantep Mehmet Sait Kirazoğlu


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.