Bu haber 386 kez okundu.

Nenad Markovic: Kupaya katılmayı hak ettik

Başantrenör Nenad Markovic, tek maçlı elemelerin her türlü sonuca açık olduğunu belirterek, kendi oyunlarını ortaya koymaları halinde iyi sonuçla ayrılacaklarına inandığını ifade etti. Oyuncularının ilk yarıda iyi işler yaparak kupaya katılmaya hak kazandığın belirten Markovic, tüm takımlara başarılar diledi.

Markovic, Anadolu Efes’in turnuvanın favorisi olduğunu belirterek, “Öncelikle bu önemli  organizasyonda yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Turnuvanın favorilerinden Anadolu Efes ile karşılaşacağız. Gerek oynadıkları basketbol ile gerekse de kadro kalitesi olarak sadece ligimizde değil EuroLeague’de de iyi  işler yapan ve hedefleri olan bir takım..”

Başarılı antrenör, kupaya katılmayı hak ettiklerini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı; “Tek maçlı elemeler her türlü sonuca açıktır… Oyuncularım ligin ilk yarısında gösterdikleri performans ile burada olmayı hak ettiler.. Kendi oyunumuzu ve enerjimizi sahaya yansıttığımız zaman her takımı yenecek güçte olduğumuza inanıyorum. Şimdiden tüm takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Basketbol Nenad Markovic


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.