Bu haber 3179 kez okundu.

Dün kırmızı ışıkta, bugün yemek sırasında bekledi

Vali Gül bugün de öğle vakti yemekhaneye gitti ve sıraya girerek aldığı yemeğini, personeller ile bir arada yedi. Vali Gül’ü yemekhanede yemek sırasında gören personel şaşkınlığını gizleyemedi. 

Son kararname ile Sivas'tan Gaziantep'e atanan ve dün göreve başlayan Vali Davut Gül, kentte temaslarını sürdürüyor. Makamında da tebrikleri kabul eden Vali Gül, öğle vakti valilik yemekhanesini ziyaret etti. Buradaki valilik personeli ile tokalaşan Vali Gül, daha sonra personellerle birlikte sıraya girerek yemeğini aldı. Kendisine yer verenlere teşekkür eden ve sıra bekleyen Vali Gül, aldığı yemeğini de valilik personelleri ile birlikte yedi.

Vali Gül, öğle vakti valilik personellerini şaşırtan bu davranışını ise sosyal medya hesabından; "Mesai arkadaşlarımızın yemekhanesini ziyaret ettik, Gaziantep’te vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunacağız" notuyla paylaştı. Vali Gül’ün bu davranışı Gaziantepliler tarafından takdirle karşılandı. Birçok sosyal medya takipçisi Vali Gül’ü davranışından dolayı tebrik etti. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Vali Davut Gül


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.