Bu haber 719 kez okundu.

Konkordato GTO'da konuşulacak

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep Barosu, Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası (GSMMMO), Gaziantep Yeminli Mali Müşavirler Odası ( YMMO), Hasan Kalyoncu ve Gaziantep Üniversitesi işbirliği ile “KONKORDATO VE KONKORDATO SÜRECİNDE BORÇ VE ALACAKLARIN HUKUKİ DURUMU” konulu seminer gerçekleştirilecek.

Seminerle ilgili olarak Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından yapılan açıklamada, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk fakültesinden Prof. Dr. Şaban Kayıhan, Gaziantep Üniversitesinden Öğretim üyeleri Tayfun Ercan, Erkan Alsu, Gaziantep Barosu’dan Avukat Ömür Taşar ile Gaziantep Ticaret Odası Meclis üyesi ve Yeminli Mali Müşavir Sabri Hamamcı’nın konuşmacı olarak katılacağı seminerde Konkordato sürecinde borç ve alacakların hukuki durumu, kimlerin Konkordato talebinde bulunabileceği, Konkordato sürecine girebilmek için ne gibi şartların arandığı ve başvuru için neler yapılması gerektiğinin anlatılacağı belirtildi.

GTO toplantı salonunda 6 kurum ve kuruluşun işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “KONKORDATO VE KONKORDATO SÜRECİNDE BORÇ VE ALACAKLARIN HUKUKİ DURUMU” konulu seminer 12 Kasım 2108 Pazartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirilecek.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Ticaret Odası GTO


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.