Bu haber 1153 kez okundu.

Gaziantep'te motosikletli polis timleri suçlulara göz açtırmıyor

Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri Amirliği ekipleri, Gaziantep Karayılan Mahallesi Karayılan Caddesi üzerinde durumundan şüphelendikleri 27 ... ... plakalı aracı durdurmaya çalıştı.

Araç yapılan "Dur" ikazına uymayarak kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamaca sırasında araç yabancı uyruklu bir çocuğa çarparak durdu. 

Araçtan inen 2 şüpheli şahıs yaya olarak kaçarken, şüphelilerden İ.B. isimli şahıs kaçış esnasında elinde bulunan şeffaf poşet içerisindeki maddeyi dökerek ve ön bel kısmından çıkardığı 1 adet tabancayı da atarak kaçmaya devam etti.

Şahıs kovalamaca neticesinde ekiplerce yakalanarak gözaltına alındı.

Olay yerinde yapılan incelemelerde kovalamaca esnasında dökülen maddenin uyuşturucu maddesi olduğu tespit edildi. Yerden toplanılan 3.63 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi,  yine kovalamaca esnasında şüpheli tarafından yere atılan bir adet ruhsatsız tabanca ve 5 adet dolu fişek ile şüpheli şahsın yakalanmasına müteakip yapılan üst aramasında üzerinden çıkan 3 adet cep telefonu, 4 bin 910 TL para  adli makamlara teslim edilmek üzere muhafaza alına alındı.

Şüpheli şahıs hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilecek.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep polis operasyon


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.