Bu haber 843 kez okundu.

Türkiye Hokey Federasyonu'ndan GBC'ye destek teşekkürü

Gaziantep Basın Cemiyeti (GBC) Başkanı ve Mega Medya Genel Müdürü Arif Kurt, Türkiye Hokey Federasyonu (THF) Başkanı Sadık Karakan, Türkiye’yi Avrupa’da devler ligine taşıyarak büyük bir başarıya imza atan Gaziantep Polisgücü Spor Hokey Takımı Başkanı Mehmet Kaplan ve beraberindeki yöneticileri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hokey, sizlerin sayesinde Polisgücü’nün başarısıyla Türkiye’nin umudu olan bir spor dalı haline geldi. İçinde geçtiğimiz süreçte, ekonomik ve siyasal anlamda negatif bir atmosferden sportif başarılarla pozitif düşünceye geçti. Bunda da Polisgücü’nün müthiş bir başarısı var” dedi.

"YANINIZDA OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ"

Kurt, yaptığı açıklamanın devamında, “İnşallah bundan sonraki süreçte de başarılarınız artarak devam eder. Türkiye’nin Avrupa’da, yeni dönemde iyi temsil edilmesi, Polisgücü bayrağıyla da daha ileri noktalara gitmesi ve Polisgücü kurulurken, hokey takımında ana fikri olan sokaktaki uyuşturucu bağımlısı olan dezavantajlı grupların spora kazandırılması anlamında üstlenilen misyonu devam ettirmesini önemsiyoruz. Biz de Gaziantep Basın cemiyeti olarak, gazeteciler olarak attığınız bu olumlu adımlarda yanınızda olacağımıza söz veriyoruz “ifadelerini kullandı.

"POLİSGÜCÜ, EN AZ 80 ÜLKEDE BİLİNİYOR"

Türkiye Hokey Federasyonu (THF) Başkanı Sadık Karakan, Gaziantep Polisgücü’nün hem Gaziantep’in hem de Türkiye’nin gururu olmaya devam ettiğini söyledi. Karakan, Gaziantep Polisgücü’nün başarılarını daha da yukarılara taşıyacağından emin olduklarını belirterek şunları ifade etti: “Gaziantep Polisgücü’nde çok değerli başkan ve yönetici arkadaşlar var. Bölgemizdeki basın mensupları, Gaziantep Basın Cemiyeti ve diğer sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler herkes imkanı ölçüsünde bizlerden desteğini esirgemiyor. Bu desteğin karşılığını ise hem ülkemize, hem bölgemize başarı olarak vermeye çalışıyoruz. Şuanda Gaziantep Polisgücü Hokey takımımızın ismi en az 80 ülkede biliniyor. Takımla birlikte Gaziantep’te biliniyor. Normal şartlarda Gaziantep’in şehir olduğunu bilmeyenler Gaziantep'i şehir takımıyla biliyorlar. Gaziantep’in şanlı ismini bütün dünyaya duyuruyorlar. Bu yüzden ayrıca Polisgücü takımızı tekrar tebrik ediyoruz, başarıların devamını diliyoruz.”

"GAZİANTEP'İ, ÜLKEMİZİ LAYIKIYLA TEMSİL EDECEĞİZ"

Gaziantep Polisgücüspor Kulübü Başkanı Mehmet kaplan ise, Gaziantep'te kulübe hak ettiği değer ve desteğin verildiğini belirterek, "Hem ülkemizi hem şehrimizi hem de polis teşkilatımızı başarıyla ve gururla temsil ediyoruz. Kulüp olarak şimdiye kadar çok önemli başarılarımız var. Son olarak geçen yıl çıktığımız bütün branşlarda müsabakalarda hem Türkiye’de hem Avrupa’da şampiyon olmuştu . Bundan sonra da Gaziantep’i, ülkemizi layıkıyla temsil edeceğiz. Bölge insanı gibi basın mensupları da bize çok önem ve değer veriyorlar. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Türkiye Hokey Federasyonu Gaziantep Basın Cemiyeti Sadık karakan gaziantep polisgücü mehmet kaplan GBC Arif Kurt


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.