Bu haber 3324 kez okundu.

Gazişehir Gaziantep'te teknik direktör arayışı sürüyor

Gazişehir Gaziantep Kulüp başkanı Adil Konukoğlu’nun biran önce teknik adam sorununu çözmek istediği ve yönetime de bu yönde talimat verdiği belirtildi. Teknik adam sorununun bugün veya yarın kesinleşeceği de gelen haberler arasında. Daha önce görüşmeler yapılan Hamza Hamzaoğlu’nun süper ligde bir takım istediği yönündeki açıklamaları ile birlikte Mehmet Altıparmak’a ağırlık verileceği olmazsa İrfan Buz da karar kılınacağı Gazişehirli yöneticilerin bu teknik adamla da görüştüğü ve karar aşamasında olduğu bildirildi. Her iki teknik adamın da Gazişehir’e sıcak baktığı belirtiliyor.

Gazişehir’in teknik adam sorununu biran önce çözmesini istediğini belirten taraftarlar da ikiye bölündü. Bazıları iyi isimli bir teknik adam isterken, bazıları da Erdal Güneş veya Gaziantepli bir hocayla yola devam edilmesi taraftarı. Erdal Güneş’in bu yükün altından kalkacağını Elazığ maçında gösterdiğini belirten taraftarlar, “Erdal hocanın lisansı olmadığı söylenebilir. Türkiye’de birçok kulüp bu şekilde başarılı oldu. İyi bir hava yakalayan ve futbolcuların da sevdiği Güneş’le de devam edilebilir. İllaki bir teknik adam gelecekse daha tecrübeli ve isimli biri olmalı” şeklinde konuştular.

Mehmet Altıparmak ile anlaşıldı iddiası! 

Öte yandan bugün Gazişehirli yöneticilerin İstanbul'da Mehmet Altıparmak ile görüşerek takımın başına getirecekleri iddia edildi. 


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gazişehir gaziantep teknik direktör irfan buz Mehmet Altıparmak


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.