Bu haber 851 kez okundu.

Nizip'in ilk ve tek özel hastanesi: Özel Nizip ADN Hastanesi

Nizip’in ilk ve tek özel hastanesi olan Özel Nizip ADN Hastanesi, güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. 10.000 m2 kapalı alan sahip 75 yataklı hastanede, 15 küvöz, 5 ameliyathane salonu, 9 genel yoğun bakım, 11 gözlem odası, 4 doğumhane salonu bulunuyor.

ÖZEL NİZİP ADN HASTANESİ

Hastane yaklaşık 350.000 nüfusa sahip olan Nizip ve civar ilçelerin tümüne sağlık hizmeti veren ilk ve tek özel hastane konumundadır.

Hastane, Acil Tıp, Nöroloji, Üroloji, Dahiliye ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, branşlarıyla ve bu branşlardaki deneyimli hekim kadrosu ile tüm bölge halkının uzun yıllardır eksikliğini duyduğu sağlık hizmetini karşılıyor.

10.000 m2 kapalı alan sahip 75 yataklı hastanede; 15 küvöz , 5 ameliyathane salonu, 9 Genel Yoğun Bakım, 11 gözlem odası, 4 Doğumhane salonu bulunmaktadır. Hasta odalarımız hastaların tüm ihtiyaçları düşünülerek , 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiştir. Ameliyathane salonlarımızın tümünde Laminar Akımlı hepafilitreler bulunmakta olup, son teknoloji cihazlar ve ekipmanlarla donatılmıştır. Hastanemizde ileri tetkik ve teşhis , biyokimya, mikrobiyoloji, BT , MR, ve tüm radyolojik tetkikler yapılmaktadır.

Hastane, bölge halkının büyük ölçüde sağlık hizmet beklentilerini karşılayacak, fiziksel alt yapı, deneyim, teknoloji ve hizmet kalitesine sahip.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Özel Nizip ADN Hastanesi gaziantep nizip


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.