Bu haber 1708 kez okundu.

Altınordu Futbol Okulu, görkemli bir törenle açıldı

Türkiye’de altyapı anlamında en sağlam kulüplerden biri olan Altınordu, Gaziantep'te hizmete devam eden Futbol Okulu'nun yeni tesisi Talat Özkarslı Spor Tesisleri'ni hizmete açtı.  Açılışa Altınordu FK CEO’su Barış Orhunbilge, Altınordu teknik direktörü Hüseyin Eroğlu ve Altınordu Bölge Futbol Okulları Direktörü Aykut Turan katıldı.

ORHUNBİLGE: MARKAMIZI YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ

Açılışta konuşan Altınordu FK CEO’su Barış Orhunbilge, Altınordu organizasyonunu artık bir Türkiye projesi olduğunun altını çizerek, “Altınordu markasını her gün daha yukarıya taşımak için bizim birincil görevimdir. Vizyonumuz; dünyada saygıyla tanınmak, özkaynak modeli uygulayarak, bu toprakların çocuklarından “Gerçek” profesyonel futbolcular yetiştiren örnek bir futbol kulübü olarak dünyada tanınmaktr" dedi. 

ÖZHAN: HEDEFİMİZ İYİ BİREY YETİŞTİRMEK

Türkiye'nin en büyük futbol akademisine sahip olduklarını söyleyen Altınordu Futbol Okulu Gaziantep Şube Koordinatörü Nurettin Özhan ise, “Gaziantep’te iyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcular yetiştireceğiz. Gaziantep’teki yetenekli çocukları tespit edip, uzun soluklu bir eğitim süreciyle, öncelikli olarak iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu olmaları için çalışacağız. Burada yetenekli oyuncular seçilerek Altınordu Meslek Yüksek Okulu kadrosuna dahil edilip eğitimlerini burada sürdürecekler. Gaziantep’teki çalışmalarımızı  yeni tesisimiz Talat Özkarslı Spor Tesis'lerinde sürdüreceğiz. Hedefimiz yetenekli ve karakterli oyuncuları Türk futboluna kazandırmak” diye konuştu. 

Konuşmalarında ardından Altınordu Gaziantep Futbol Okulu Talat Özkarslı Spor Tesisi'nin açılış kurdelası kesildi. Açılışın ardından 2008 ve 2009 doğumlular arasında gösteri maçı düzenlendi. Başlama vuruşunu  Altınordu teknik direktörü Hüseyin Eroğlu yaptı.

MUSA BAŞ


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep Altınordu Futbol Okulu


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.