Bu haber 798 kez okundu.

Gaziantep Futbol İl Temsilciliği seçimi 15 Ağustos'ta yapılacak

Başkan Abdülkadir Gözegir, MEGASPOR'a yaptığı açıklamada " Türkiye Futbol Federasyonunun Futbol İl Temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri Talimatı gereğince, her ilde Futbol faaliyetlerini yürütmek, Türkiye Birinciliğine varan müsabakaların illerinde düzenlenen faaliyetlerini organize etmek, Futbol Tertip Komitelerine başkanlık etmek amacı ile iki yılda bir olmak üzere Temmuz ve Ağustos aylarında ilde futbol branşına tescilli spor kulüplerinin birer temsilcisinin katılımı ile Futbol İl Temsilciliği seçimi yapılmaktadır. Ağrı futbol il temsilcimiz Mehmet Doğan'ın görev süresi Temmuz ayının başında sona erdi.  Spor Kulüplerimiz ile 15 Ağustos Çarşamba Cumartesi günü bir araya gelerek 2 yıl süreyle Gaziantep Futbol İl Temsilcimizi seçeceğiz" dedi.

Futbol İl Temsilcisi olma şartlarınıda anlatan Gözegir, " En az lise mezunu, Futbol Disiplin Talimatları hükümleri gereğince bir defada veya toplam 6 (altı) aydan fazla hak mahrumiyeti cezası almamış, yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş herkes Futbol İl Temsilciliğine aday olabilir.  Futbola hizmet etmek isteyen herkesle çalışabiliriz. Bizim için önemli olan futbolu ve işleyişini bilmesi, ve bu işe gönül vermesidir. " dedi.

Spor Kulüplerinin Futbol İl Temsilciliği seçiminde oy kullanabilmeleri için, oy kullanacak kişinin kulüp mühürü ve kulüpçe yetkili kişi tarafından imzalanmış yetki belgesi sunmaları zorunlu olacak. Futbol İl Temsilciliği seçimlerinde 54 spor  kulübü oy kullanacak.  En fazla oyu alan aday, Gaziantep Futbol İl Temsilcisi olacak.

MUSA BAŞ


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF Gaziantep Şubesı Futbol İl Temsilciliği


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.