Bu haber 367 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

BAŞKANLARIMIZ BAŞARILI

Yerel seçimler öncesi adaylık kulisleri yavaş yavaş hareketlenmeye başlarken, Gaziantep’te Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkanlarının durumu ile ilgili olarak Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer PUSULA’ya konuştu. Uzer, “Fatma Şahin, Mehmet Tahmazoğlu ve Rıdvan Fadıloğlu, çok başarılı hizmetlere imza attılar. Benim tercihim devam etmeleri” dedi.

TELGRAF

08.08.2018 ÇILGINLIĞI

Evlilik yıl dönümlerini '08.08.2018' tarihine getirmek isteyen çiftler, ilçe belediyeleri Evlendirme Memurluklarında yoğunluğa neden oldu. Özel tarihte nikah kıydırmak isteyen 227 çiftler başvurularını tamamladıktan sonra belediyelerde nikah için sıra beklediler. Şahinbey ve Şehitkamil Belediyesi sırayla çiflerin nikahlarını kıydı. Çiftlerin nikahlarını kıyan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ailelere mutluluk diledi.

HAKİMİYET

HANGİSİ DOĞRU?

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun sosyal medya hesabından, “Halk Günü” buluşması olarak duyurduğu etkinlik daha aradan 2 gün geçmeden haber merkezlerine “Çanakkale’ye gidecek vatandaşlarla buluşma” olarak servis edildi. 2 gün içerisinde aynı kare fotoğrafın 2 ayrı konuya malzeme olarak kullanılması ise farklı yorumlara neden oldu.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.