Bu haber 1397 kez okundu.

Gaziantep yerel gazete manşetleri

PUSULA

ÇATAL GİTTİ

Yargıtay üyeliği için girişimlerde bulunan Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, bu amacına ulaşamadı, yeni kurulan Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi’ne atandı. Gaziantep’e Çatal’ın yerine Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz geldi…

EKSPRES

GENÇLER İŞSİZ

2018 yılı 3.İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gaziantep Vali Yardımcısı Adil Nas Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İş-Kur İl Müdürü Siraç Ekin, “İŞKUR’a kayıtlı işsiz sayıları dikkate alındığında en fazla 20-24 yaş aralığında işsizlerin olduğu tespit edilmiştir. İşsiz grupları arasında en yüksek oranın İlköğretim ve altı eğitim düzeyinde olduğu ve bunun da yüzde 58.4 oranına tekabül ettiğini gördük” diye konuştu.

OLAY

ADİLE ANNE'YE SEVGİ SELİ

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi başkan vekili ve Melike Tekstil yönetim kurulu başkanı Cengiz Şimşek’in annesi Adile Şimşek’in vefatı büyük üzüntü yarattı. Merhume Adile Şimşek kalabalık bir topluluk tarafından Oğuzeli İkizkuyu köyünde toprağa verildi.

TELGRAF

GAZİRAY HAVALİMANINA GİTMELİ

2004 yılında merkezi ilçe olan ve yılda 3 milyon kişinin kullandığı havalimanını bünyesinde bulunduran Oğuzeli halkı Gaziray’ı istiyor. Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, havalimanının genişletilip yıllık 10 milyon yolcunun öngörüldüğüne dikkat çekerek, “Havalimanına Gaziray mutlaka gelmeli” dedi.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
gaziantep yerel gazete manşet


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.