Bu haber 687 kez okundu.

MHP Gaziantep İl Başkanlığı'ndan o iddialara yanıt

Yapılan yazılı açıklamada, bazı yerel gazetelerde "Gaziantep MHP İl Başkanı kim olacak?" başlığıyla yapılan haberler yalanlandı.

Açıklamanın devamında şöyle denildi: "24 Haziran tarihinde yapılan seçim dolayısıyla Cumhur İttifakı’nın MHP 1. sıra milletvekili Sayın Ali Muhittin Taşdoğan’dan 26 Nisan 2018 tarihinde boşalan Gaziantep MHP İl başkanlığı makamına, genel merkezimizin kurallarına ve tüzüğüne uygun olarak il başkan yardımcısı Sayın Muzaffer Çelik seçilmiştir ve hal-i hazırda da görevine devam etmektedir. Sanki Gaziantep MHP il başkanlığı görevinde kimse yokmuşçasına, kaos ve kargaşa ortamı varmışçasına, yapılan bu haberleri esefle kınıyoruz.

"DEDİKODU, ASPARAGAS..."

Milliyetçi Hareket Partisi, yarım asırlık tarihe sahip, iç dinamikleri oturmuş, spekülasyonlarla müdahale edilemeyecek, köklü bir harekettir. Dedikodu menşeli, asparagas bu haberle partimizi ve il başkanlığı teşkilatımızı yıpratmaya yöneliktir. Değerli ülküdaşlarımızın ve kamuoyunun bu tip mesnetsiz haberleri ciddiye almamaları, bu haberleri yapanlara prim vermemeleri gerektiğini saygılarımızla beyan ediyoruz."


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
MHP Gaziantep İl Başkanlığı Muhittin Taşdoğan Muzaffer Çelik ejder demir


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.