Bu haber 345 kez okundu.

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Karaduman'dan 15 Temmuz mesajı

Karaduman'ın mesajı şöyle:

15 Temmuz 2016 günü gecesinde FETÖ / PDY terör örgütü mensubu vatan hainlerinin kalkışması ile yapılan darbe teşebbüsü, Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine meydanlara inerek, canlarıyla ve mallarıyla hainlerin yoluna çıkan milletimizin ortak mücadeleci iradesi ve devletin tüm kurumlarının kararlılığı ile başarısız olmuştur.

15 Temmuz 2016 günü Türk Demokrasi Tarihine kazınacak bir demokrasi zaferidir. Vatan hainlerinin kalkışması ile yapılan darbe teşebbüsü sonrası ırk, dil, din, mezhep ve siyaset ayırımı yapmadan demokrasimize sahip çıkan Aziz Milletimiz, Gaziantepli hemşerilerimiz sokaklara, meydanlara inerek, namlulara, tanklara, helikopterlere, uçaklara karşı bir kez daha istiklali ve istikbali için destani bir mücadele vermiştir.

Bizlere düşen sorumluluk, şehitlerimizin emaneti olan bu güzel vatan topraklarına aynı inanç ve kararlılıkla sahip çıkarak ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara karşı uyanık olmak ve mücadeleyi aynı kararlılıkla yürütmektir.

Bu anlamlı gün vesilesiyle; Vatanımız, Bayrağımız ve değerlerimiz için canla başla mücadele ederek şehit düşen Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, Kahraman Gazilerimizi de minnet ve şükranla anarak; Gaziantepli hemşerilerimizin “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” nü en içten dileklerimle kutlar selam ve saygılarımı sunarım."


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep Emniyet Müdürü Faruk Karaduman


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.