Bu haber 2003 kez okundu.

Gaziantep'te yarın bu yollar trafiğe kapatılacak

15 Temmuz Pazar günü Gaziantep Demokrasi Meydanı'nda yapılacak olan "15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri programı kapsamında aşağıda belirtilen yollar saat 13.00'dan program sonuna kadar araç trafiğine kapatılacak.

- İstasyon Caddesi Eski Müze Kavşağından kapatılarak Kamil OCAK Caddesi istikametine yönlendirilecek ve Stadyum istikametine akım verilmeyecektir.

-Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak trafik akımı  Kıbrıs Caddesi Grand kavşağı istikametine yönlendirilecektir.

- Muammer AKSOY Bulvarı Sabahat GÖGÜŞ Caddesi ve 36016 Sokak kavşağından kapatılarak araç trafiği Kamil OCAK Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

-Hürriyet Caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi Balıklı otobüs durakları istikametinden kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

-Hürriyet Caddesinin Maarif Köprülü kavşağından Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesine bağlantı yan yolu trafiğe kapatılacaktır.

-Şehit Yusuf ERİN Caddesi Büyükşehir Belediyesi kavşağından kapatılarak trafik akımı Gazimuhtarpaşa  Bulvarı  istikametine yönlendirilecektir.

-Dayı Ahmet Ağa Sokağın İstasyon Caddesi kavşağından kapatılacaktır.

-Dere Kenarı Sokağı Ali Nacar Camii kavşağından kapatılarak trafik akımı Köprü sokak istikametine yönlendirilecektir.

-Kemal KÖKER Caddesi Sacır Sokak kavşağından kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.

-16 nolu  Cadde Tufan Hamamı Caddesi kavşağından trafiğe kapatılacaktır.


Gaziantep Mega Haber


Anahtar Kelimeler
Gaziantep 15 Temmuz trafiğe kapatılacak yollar


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.